Garažai tituline

Garažo vartai

Garažo vartai, tai būtinas kiekvieno garažo elementas. Nuo teisingo vartų rūšies pasirinkimo priklausys vėlesnis patalpos eksploatavimas. Vartų pirkimas, tai kelių metų investicija, todėl verta pasvarstyti, kokie vartai bus Jums geriausias variantas. Jei nėra vietos priešais garažą, tai geriausias variantas yra pirkti plokštuminius, pakeliamus vartus, nes jiems atidaryti nereikia daug vietos. Kitas aspektas, tai vieta garaže, kad įmontuoti pavaras. Kai kurių pastatų projektavimas nesudaro tokių galimybių, kur, savo ruožtu, galima būtų montuoti plokštuminius pakeliamus vartus. Tada reikia galvoti apie dviejų varčių dvivėrius vartus, kurių konstrukcija leidžia juos atidaryti į lauką.

  1. Bet kokio dydžio

Esame GAMINTOJAIS, todėl galime atlikti vartus pagal užsakymą, konkrečių matmenų. Jums tik reikia paduoti matmenis angos ir vartų tipą, o toliau viskuo pasirūpins mūsų konsultantai. Nebereikia Jums nerimauti, kad nerasite atitinkamų matmenų vartų.

 

  1. Apšildyti

Jums pageidaujant galime vartus apšildyti, tai ypač yra svarbu, jei jie bus montuojami garaže, kuris taip pat yra apšildytas. Tada vartų vidus yra užpildytas polistirenu putplasčiu, o iš išorinės pusės yra išbaigti PVC plokštėmis.

 

  1. Neapšildyti

Prie neapšildytų vartų konstrukcijos pagamintos iš tuščiavidurių cinkuotų profilių iš išorės prikniedyta yra tik trapecinė skarda Jūsų pasirinktos spalvos.

 

  1. Su praėjimo durelėmis

Kiekvienuose vartuose yra galimybė papildomai įrengti įėjimus, dureles/vartelius. Tai palengvina įėjimą į garažą, nėra reikalo atidarinėti visus vartus.

 

  1. Spalva iš RAL paletės

Kiekvieni vartai gali būt padengti vienos iš mūsų siūlomų spalvų.

 

Blizgios spalvos

Matinės spalvos

Medžio spalvos

Kodėl verta pasirinkti mūsų vartus?

Didžiausias mūsų įmonės gaminamų vartų privalumas, tai gamybos paprastumas ir stabilumas, ir visų pirma tvirta konstrukcija, kuri garantuoja efektyvų ir patikimą daugiametį naudojimo veikimą. Vartų konstrukcija yra pagaminta iš cinkuotų plieno profiliuočių. Kiekvieni vartai iš išorės yra padengti trapecine akrilio skarda, vienoje iš prieinamų RAL paletės spalvų.

Vartų montavimas, tai jų įstatymas į ankščiau kliento parengtą angą. Vėliau vartai yra pritvirtinti prie sienos su smeigėmis ir putų poliuretanu. Montavimo paslauga neapima senų vartų išmontavimo.

Sertifikatai: